Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Rohnfried

OptiBreed 1000g.

Kaina 30,00 €
Turimas kiekis: 2 sandėlyje

Šis auginimui skirtas preparatas stimuliuoja balandžių norą porintis bei jauniklių augimą. Balandininkai pastebėjo, kad naudojant OptiBreed ženkliai pagerėjo kiaušinių "vertimas" ir bendras užaugintų balandžių rezultatas. 

Sudėtyje papildomai įterptas vitaminas E.

Rohnfried

Crop Milk 600g.

Kaina 21,50 €
Turimas kiekis: 1 sandėlyje

Visi žinome, kad pirmosiomis išsiritusio jauniklio dienomis yra būtina, kad tėvai savo virškinimo sistemoje turėtų paukščių pienelio. Be jo jauniklis pasmerktas žūti. 

Kompanija "Rohnfried" sukūrė preparatą Crop Milk, kuris yra alternatyva paukščių pieneliui ir naudodami šį preparatą galėsite užauginti jauniklius be tėvų. 

Atkrepkite dėmesį į skirtingą šio preparato naudojimą skirtingame amžiuje. Jaunikliams 1-3 dienų amžiaus naudoti 1/3 Crop Milk su 2/3 drungno vandens. Mišinį pateiktį švirkštu. Po to 4-8 dienų laikotarpyje reikia daryti pašarą maišant Crop Milk su drungnu vandeniu santykiu 1/1.

Sudėtyje yra: malti kviečiai, sojos baltymai, gliukozė, išrūgų milteliai, kraujo produktai (džiovinta galvijų kraujo plazma), rafinuotas kokosų aliejus, mielės, kalcio karbonatas, celiuliozė.

Rohnfried

Pavifac 700g.

Kaina 9,00 €
Turimas kiekis: 5 sandėlyje

Alaus mielių pagrindu padarytas preparatas savo sudėtyje turi amino rūgščių, mineralų, vitaminų B kompleksą ir mikroelementų. Grynosios amino rūgštys esančios mielėse ypatingai naudingos ką tik išsiritusiems balandžiams.

Pavifac gali būti naudojamas "šėrimosi" fazėje, kai balandžiai meta senas plunksnas. 

Kai kurie balandininkai šį preperatą naudoja žiemos periode tam, kad balandžiai gautų visą spektrą mikroelementų.

Turimas kiekis: 5 sandėlyje

Topfit-Futterkalk pagamintas maistinių kalkių pagrindu. 

Sudėtyje yra svarbiausi mineralai, vitaminai ir mikrolementai. Gamintojo rekomendacija: naudoti auginimo ir "šėrimosi" tarpsniuose. Rekomenduojamas sportiniams balandžiams.

Naudojant auginimo tarpsnyje, pagerėja kiaušinių "vertimas", jaunikliai geriau formuoja raumenis, greičiau auga ir turi stipresnius kaulus.

Itin geras kainos ir efektyvumo santykis !

Turimas kiekis: 1 sandėlyje

Kiaušinių trynių ir mielių pagrindu pagamintas papildas jauniems augantiems balandžiams.

Reguliariai šeriant, Jungtierpulver optimizuoja maistinių medžiagų tiekimą raumenims ir audiniams, kad šie galėtų vystytis ir atsinaujinti. 

Turimas kiekis: 6 sandėlyje

Vitamino E ir seleno didelės koncentracijos preparatas. Taubenfit-E 50 dėka išspręsite kiaušinių "vertimo" klausimą, taip pat pagerinsite kiaušinių dėjimo dažnumą.

Minėtina, kad vitaminas E įtakoja jaunų balandžių vystymasi, tame tarpe raumenų struktūrą, kas yra vertinama sportinių balandžių auginime.

Šis produktas turi greitą efektą. 

Turimas kiekis: 1 sandėlyje

Mielės, aliejai ir raudonėlis (oregano) skystame pavidale. 

Funkcijos:

Stiprina imuninę sistemą, mažina užsikrėtimo riziką;

Gerina reprodukciją (kiaušinių vertimą);

Kaupia energijos atsargas skrydžiui.

Sportiniams balandžiams geriausia naudoti kombinacijoje su RO 200 Ready.

Rohnfried

Avisana 50ml.

Kaina 10,00 €
Turimas kiekis: 6 sandėlyje

Jei pasidomėtume, tai balandžio gleivinės yra probiotinių bakterijų namai. Šių bakterijų trūkstant, jų vietą užima kitos bakterijos, dažnai tokios, kurių nepageidaujame. Tai ligos. 

Avitasana yra skystis, kuris lašinamas ne tik ant nosiaryklės gleivinės, bet ir į akis, ant žaisdų, traumuotų vietų, nykstančių audinių. Kodėl verta ir reikia naudoti Avitasa tokiose vietose ? O todėl, kad šiame preparate yra probiotinių bakterijų, kurios būtent ir rūpinas teisinga bakterine aplinka. 

Rekomenduojama naudoti balandžius surenkant varžyboms. Po vieną lašą į kiekvieną nosies šnervę. Kad gleivinė būtų nepersausus ir netaptų ligų objektu. 

Turimas kiekis: 4 sandėlyje

·         Alaus mielės natūraliu būdu stabilizuoja ir reguliuoja patogenines bakterijas žarnyne. Iš esmės alaus mielės veikia kaip žarnyno valymo priemonė. Taip yra dėl to, kad alaus mielės bakterija yra gan didelė mokroorganizmų pasaulyje ir ant jos plaukelių limpa kitos bakterijos, kurios pasišalina kartu su alaus mielėmis. Alaus mielės šalina iš žarnyno iki 90% Salmonela bakterijų ir apie 60-80% E.Coli bakterijų. Tai yra puiki prevencinė priemonių vengiant šių ligų.

·  P  Greitina medžiagų apykaitą ir pašarų įsisavinimą. Nenustebkite, jei Jūsų paukščiai pradės lesti mažiau nei iki alaus mielių naudojimo. Galimas 10-15% mažesnis pašarų sunaudojimas. Taip yra dėl to, kad paukščiai įsisavins daugiau maistinių medžiagų iš pašarų. Galimas balandžių ar kitų paukščių svorio preaugis. 

Prekė įtraukta į palyginimą