Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Turimas kiekis: 3 sandėlyje

Immunbooster - atsakingas už balandžio imuninės sistemos reakciją į ligas. Taip pat pagerina žarnyro veiklą, bei atsparumą grybelinėms ligoms. Tai pirmas preparatas, kada buvo į sudėtį įtraukti mikrolementai varis ir cinkas.  Sudėtyje yra alicinų.

Kita šio preparato sąvybė - prebiotikai. Tai reiškia, kad naudokite Immunbooster po antiobiikų naudojimo, tam kad balandis sustiprėtų ir įgautų imunitetą. Kitas svarbus momentas - balandžių paruošimas vakcinacijai, čia galite taip pat naudoti Immunbooster 7 dienas prieš vakcinaciją.

Vokietijos sportinių balandžių augintojai rekomenduoja Immunbooster naudoti kartu su Entrobac ir Hexenbier tris kartus savaitėje jauniems balandžiams nuo nujunkymo iki pirmų skrydžių.

Rohnfried

Entrobac 600g.

Kaina 17,99 €
Turimas kiekis: 8 sandėlyje

Preparatas skirtas imuninei sistemai palaikyti. Itin rekomenduojama po gydymo antibiotikais, nes turi probiotinių ir prebiotinių bakterijų, kurios sukuria tinkamą florą žarnyne.

Taip pat Entrobac slopina nepageidautinų ligų mikrobus (salmoneliozės, trichoneliozės, klostridijos). Turi anti grybelinių sąvybių.

Ilgalaikio veikimo preparatas.

Naudojmo dažnumas priklauso nuo vartojimo tikslo. Sportuojantiems balandžiams duodamas dvi dienas po skrydžio. Jauniems sportuojantiems balandžiams dvi dienas prieš ir dvi dienas po varžybų. Auginimui ir "šėrimosi" metu - du kartus savaitėje. Po vaistų (antibiotikų) naudojimo reikia duoti dvigubą normą 2-3 dienas iš eilės, galima kartu su K+K Protein 3000 ir Avimycin forte.

Rohnfried

Moorgold 1000ml.

Kaina 17,00 €
Turimas kiekis: 5 sandėlyje

Moorgold - tai gydomojo dumblo koncentratas, kurio dėka galima valyti balandžių žarnyną. Su dumble esančiomis humoso rūgštimis iš žarnyno pasišalina ir kensmingi junginiai. Tai reiškia, kad panaudojus Moorgold, jūsų balandžių išmatos bus idelios: standžios ir tamsios. 

Šis preparatas turi ilgalaikį efektą.

Turimas kiekis: 7 sandėlyje

17 gydančiųjų žolelių kompleksas, puikiausia tinkantis plunksnų metimo metu ir žiemojimo fazėje. Nuo šiol preparatas papildomai praturtintas morkomis ir burokėliais.

Taip pat Krauter-Gemuse-Mix yra naudojamas kvėpavimo takų profilaktikai.

Rohnfried

VitaloTop 500ml.

Kaina 12,50 €
Turimas kiekis: 4 sandėlyje

Dar vienas imuninę sistemą stiprinantis preparatas iš "Rohnfried". Sudėtyje yra čili ekstrakto, kuris balandžius daro budresnius, žvalesnius. Beje pačio čili skonio balandžiai nejaučia. 

Bendrai šio preparato sudėtyje 3,5% sudaro įvairių augalų ekstraktai. Be čili sudėtyje dar yra rosmarino, beržo žievės, dilgėlių ekstraktų, kurie puikiai užpildo trūkstamų medžiagų deficitą.

Rohnfried

Hexenbier 500ml.

Kaina 20,99 €
Turimas kiekis: 5 sandėlyje

Šis gyvybingumo šaltinis pagamintas iš svogūnų, medaus, propolio, ežiuolės, šeivamedžio sulčių, barzdinės kerpės (Usnea barbata) ir česnako. Šie energizuojantys augalai suteikia balandžiams norą skristi, jei girdysite keletą dienų iki varžybų.

Girdant balandžius Hexenbier balandžių raumenys taps rožinės spalvos, snapas ryškiai baltas, o besišiarenčios plunksnos iškris greičiau.

Greito efekto preparatas !

Turimas kiekis: 2 sandėlyje

Mielės, aliejai ir raudonėlis (oregano) skystame pavidale. 

Funkcijos:

Stiprina imuninę sistemą, mažina užsikrėtimo riziką;

Gerina reprodukciją (kiaušinių vertimą);

Kaupia energijos atsargas skrydžiui.

Sportiniams balandžiams geriausia naudoti kombinacijoje su RO 200 Ready.

Prekė įtraukta į palyginimą