Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Turimas kiekis: 8 sandėlyje

RO 200 ready - prebiotikų, elektrolitų, amino rūgščių, energetikų, mineralų, multivitaminų ir mikro elementų rinkinys, skirtas sportuojantiems balandžiams. 

Duodant šį preparatą prieš skrydį (2-4 dienas) Jūsų balandžiai bus idealiai pasiruošę tiek ilgo, tiek trumpo atstumo distancijų įveikimui. 

Vokietijos balandininkai pastebi, kad naudojant kartu su vitaminais Gervit-W rezultatų skirtumas akivaizdus.

Turimas kiekis: 5 sandėlyje

K+K Protein 3000 pagrindinai skirtas sportuojantiems balandžiams. Šio preparato sudėtyje 65% augalinės ir gyvulinės (tame tarpe žuvų) kilmės baltymų. 

Pagrindinė baltymų funkcija: auginti balandžiams raumenis, dėl ko jie tampa išvermingesni ir stipresni. Be baltymų šio preparato sudėtyje yra platus sprektras imunoglobinų, kurie atsakingi už imuninės sistemos palaikymą balandžiams išvargus. Paskutinė sudedamoji - amino rūgštys, kurios atsakingos už lengvą ir efektyvų baltymų įsisavinimą. 

Sportuojantiems balandžiams naudokite K+K Protein 3000 keturis šėrimus po skrydžio. . Nesportuojantiems balandžiams K+K Protein 3000 naudokite keturis kartus savaitėje, rekomenduojama "šėrimosi" fazėje.

Maksimaliam efektui išgauti naudokite kartu su Entrobac ir Avimycin forte.

Turimas kiekis: 8 sandėlyje

Elektrolyt 3Plus puiki angliavandenių ir elektrolitų kombinacija, kurios dėka skysčiai balandžių organizme bus atstatyti greitai iki normalaus lygio.

Naudoti prieš ir po skrydžio.

Turimas kiekis: 10 sandėlyje

Noras skristi ir ištvermė, štai ką duoda šis preparatas. Carni-speed sudėtyje pagrindinis ingredientas yra L-karnitinas. Tai į vitaminus panašus elementas, kuris žaidžia itin svarbią rolę greitoje balandžių medžiagų apykaitoje. 

Duodami 10ml litre vandens arba kilograme pašaro balandžiams suteiksite maksimalią dozę L-karnitino. Su šiuo preparatu greičiausia pajusite pridėtinę vertę rezultatuose.

Carni-Speed sudėtyje taip pat yra magnio ir seleno, kurie apsaugo raumenis skrydžio metu nuo persitempimų, mėšlungio.

Naudokite šį preparatą treniruotėms taip pat.

Turimas kiekis: 10 sandėlyje

„Blitz Maxi-Kraft-Pillen“ sudėtyje yra koncentruota natūrali energija iš bičių žiedadulkių, alaus mielių ir anyžių. Veikliosios šių preparatų medžiagos suteikia jėgų ir ištvermės, taip pat didelį skrydžio greitį.

Naudojimas:

trumpoms distancijoms - 2 tabletės 2 dienas iki varžybų. 

vidutinėms distancijoms - 2 tabletės balandžio išvežimo dieną. 

Ilgoms distancijoms - po 2 tabletes dvi dienas iki varžybų ir balandžių išvežimo dieną (iš viso 4 tabletės).

Turimas kiekis: 2 sandėlyje

Rotasal sudėtyje yra organinio fosforo ir oligosacharidų (sudėtingi anglevandeniai). 

Preparatas skirtas tolimoms distancijoms įveikti.

Svarbiausias ingredientas - butafosfanas. Jo dėka kepenys funkcionuoja geriau, o tai papildoma energija, ištvermė ir geriausi rezultatai varžybose.

Rotosal veikia balandžius apie 8 valandas nuo pateikimo.

Galima naudoti auginimo ir "šėrimosi" fazėse taip pat. Tiekiant Rotosal 2-3 kartus savaitėje po 5ml dvidešimčiai balandžių.

Sportuojančių balandžių Rotosal normos aprašytos žemiau.

Rekomendacija: geriausia Rotosal pateikti su išlukštentomis saulėgražomis.

Turimas kiekis: 2 sandėlyje

Sudėtyje yra 45% avių riebalų ir gryniausias raudonėlis (oregano).

Ši kompozicija užtikrina maksimalų energijos tiekimą lenktynėms, treniruotėms, veisimui, auginimui.

Svarbu ! Naudinga ruošiant pašarą su šiuo preparatu sumaišytą masę pakaitinti. Tai daroma tam, kad Oregano-Schaffett geriau ištirptų ir padengtų grūdus ar sėklas.

Rohnfried

Mumm 400g.

Kaina 13,49 €
Turimas kiekis: 5 sandėlyje

Energija skrydžiui ir regeneracija po skrydžio. Tokias pagrindinias funkcija atlieka "Mumm".

Preparatas yra itin tirpus ir lengvai virškinamas, dėl to įsisavinimas greitai prieš skrydį. Sudėtyje yra angliavandenių, kurių atsargas po skrydžio efektyviai atstato šis preperatas taip pat.

Greitas efektas !

Turimas kiekis: 4 sandėlyje

Visi mineralai skystoje terpėje. Dažniausiai naudojamas auginimo tarpsnyje, itin naudingas atskyrus jauniklius nuo tėvų savarankiškam maitinimuisi.

Šiuo preparatu užpildysite mineralų trūkumus, kurių balandžiai negauna iš gamtos, pašarų ar kitų priedų. Gausu kalcio, kas lemia tvirtą kiaušinių lukštą.

Sportinių balandžių savininkai naudoja šį preparatą po skrydžio, atstatyti mineralų trūkumą. Svarbu, kad šie mineralai turi būti duodami antroje dienoje po skrydžio. Rekomenduojama neduoti tiems balandžiams,  kurie po keleto dienų dalyvaus sekančiose varžybose. 

Sudėtis: kalcio chloridas, monokalcio fosfatas, magnio oksidas

Analitinė sudėtis: 6,2% žalių pelenų, 0,65% kalcio, 0,22% natrio, 2,15% fosforo, 0,26% magnio.

Turimas kiekis: 3 sandėlyje

Vitamino E ir seleno didelės koncentracijos preparatas. Taubenfit-E 50 dėka išspręsite kiaušinių "vertimo" klausimą, taip pat pagerinsite kiaušinių dėjimo dažnumą.

Minėtina, kad vitaminas E įtakoja jaunų balandžių vystymasi, tame tarpe raumenų struktūrą, kas yra vertinama sportinių balandžių auginime.

Šis produktas turi greitą efektą. 

Prekė įtraukta į palyginimą