Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Turimas kiekis: 14 sandėlyje

RO 200 ready - prebiotikų, elektrolitų, amino rūgščių, energetikų, mineralų, multivitaminų ir mikro elementų rinkinys, skirtas sportuojantiems balandžiams. 

Duodant šį preparatą prieš skrydį (2-4 dienas) Jūsų balandžiai bus idealiai pasiruošę tiek ilgo, tiek trumpo atstumo distancijų įveikimui. 

Vokietijos balandininkai pastebi, kad naudojant kartu su vitaminais Gervit-W rezultatų skirtumas akivaizdus.

Turimas kiekis: 1 sandėlyje

RO 200 tabletės - prebiotikų, elektrolitų, amino rūgščių, energetikų, mineralų, multivitaminų ir mikro elementų rinkinys, skirtas sportuojantiems balandžiams. 

Duodant šį preparatą prieš skrydį (2-4 dienas) Jūsų balandžiai bus idealiai pasiruošę tiek ilgo, tiek trumpo atstumo distancijų įveikimui. 

Vokietijos balandininkai pastebi, kad naudojant kartu su vitaminais Gervit-W rezultatų skirtumas akivaizdus.

Turimas kiekis: 2 sandėlyje

K+K Protein 3000 pagrindinai skirtas sportuojantiems balandžiams. Šio preparato sudėtyje 65% augalinės ir gyvulinės (tame tarpe žuvų) kilmės baltymų. 

Pagrindinė baltymų funkcija: auginti balandžiams raumenis, dėl ko jie tampa išvermingesni ir stipresni. Be baltymų šio preparato sudėtyje yra platus sprektras imunoglobinų, kurie atsakingi už imuninės sistemos palaikymą balandžiams išvargus. Paskutinė sudedamoji - amino rūgštys, kurios atsakingos už lengvą ir efektyvų baltymų įsisavinimą. 

Sportuojantiems balandžiams naudokite K+K Protein 3000 keturis šėrimus po skrydžio. . Nesportuojantiems balandžiams K+K Protein 3000 naudokite keturis kartus savaitėje, rekomenduojama "šėrimosi" fazėje.

Maksimaliam efektui išgauti naudokite kartu su Entrobac ir Avimycin forte.

Turimas kiekis: 13 sandėlyje

Elektrolyt 3Plus puiki angliavandenių ir elektrolitų kombinacija, kurios dėka skysčiai balandžių organizme bus atstatyti greitai iki normalaus lygio.

Naudoti prieš ir po skrydžio.

Turimas kiekis: 8 sandėlyje

Noras skristi ir ištvermė, štai ką duoda šis preparatas. Carni-speed sudėtyje pagrindinis ingredientas yra L-karnitinas. Tai į vitaminus panašus elementas, kuris žaidžia itin svarbią rolę greitoje balandžių medžiagų apykaitoje. 

Duodami 10ml litre vandens arba kilograme pašaro balandžiams suteiksite maksimalią dozę L-karnitino. Su šiuo preparatu greičiausia pajusite pridėtinę vertę rezultatuose.

Carni-Speed sudėtyje taip pat yra magnio ir seleno, kurie apsaugo raumenis skrydžio metu nuo persitempimų, mėšlungio.

Naudokite šį preparatą treniruotėms taip pat.

Turimas kiekis: 3 sandėlyje

Amino rūgščių, elektrolitų ir B vitaminų kompleksas. Dabar su 50% daugiau vitaminų B12.

Naudojamas stresui sumažinti transportuojant balandžius, eksponuojant parodose. Siūlome naudoti po medikamentų (antibiotikų) naudojimo taip pat.

Galima naudoti "šėrimosi" laikotarpyje teikiant balandžiams 3 kartus per savaitę.

Amino Forte, 1000ml
  • Nauja
Turimas kiekis: 4 sandėlyje

Amino Forte yra optimalus aminorūgščių, angliavandenių, elektrolitų ir B grupės vitaminų mišinys, kurio dozė yra pakankamai didelė, kad atitiktų balandžių poreikius. Kvapiosios medžiagos stimuliuoja žarnyno florą ir palaiko imuninę sistemą. L-metioninas 5000 mg ir L-lizinas 3000 mg yra aukštos kokybės baltymų šaltiniai ir būtini raumenų auginimui bei atsistatymui po varžybų.

Amino Forte gali būti naudojamas visus metus veisimo, lenktynių ir veisimosi metu. Vartojant vaistus arba po vakcinacijos, Amino Forte reikia įpilti į geriamąjį vandenį tuo pačiu metu, kad palaikytumėte medžiagų apykaitą ir sumažintumėte šalutinio poveikio riziką.

 

Turimas kiekis: 3 sandėlyje

Rotasal sudėtyje yra organinio fosforo ir oligosacharidų (sudėtingi anglevandeniai). 

Preparatas skirtas tolimoms distancijoms įveikti.

Svarbiausias ingredientas - butafosfanas. Jo dėka kepenys funkcionuoja geriau, o tai papildoma energija, ištvermė ir geriausi rezultatai varžybose.

Rotosal veikia balandžius apie 8 valandas nuo pateikimo.

Galima naudoti auginimo ir "šėrimosi" fazėse taip pat. Tiekiant Rotosal 2-3 kartus savaitėje po 5ml dvidešimčiai balandžių.

Sportuojančių balandžių Rotosal normos aprašytos žemiau.

Rekomendacija: geriausia Rotosal pateikti su išlukštentomis saulėgražomis.

Impact (jodas+geležis), 100ml
  • Nauja
Turimas kiekis: 4 sandėlyje

IMPACT yra produktas, kuris sukelia revoliuciją lenktynėse ir padeda balandžiams eksponentiškai padidinti greitį.

Tai optimizuoja deguonies kiekį kraujyje, sustiprina medžiagų apykaitą, taip skatinant reikalingos energijos gamybą ir jos išsiskyrimą ir visa tai legaliai, nelaikant dopingu! Balandžių sveikata žymiai pagerėja, nes gaunamas lengvai pasisavinamas jodas ir geležis. Padidina gyvybingumą ir našumą lenktynėse, padeda daugintis ir veistis. Šnervės pasidaro baltos, akys ryškios, krūtinė rausva, plunksna blizga, kojos sušyla, todėl balandžiai skraido greičiau.

 

Turimas kiekis: 14 sandėlyje

„Blitz Maxi-Kraft-Pillen“ sudėtyje yra koncentruota natūrali energija iš bičių žiedadulkių, alaus mielių ir anyžių. Veikliosios šių preparatų medžiagos suteikia jėgų ir ištvermės, taip pat didelį skrydžio greitį.

Naudojimas:

trumpoms distancijoms - 2 tabletės 2 dienas iki varžybų. 

vidutinėms distancijoms - 2 tabletės balandžio išvežimo dieną. 

Ilgoms distancijoms - po 2 tabletes dvi dienas iki varžybų ir balandžių išvežimo dieną (iš viso 4 tabletės).

Gluca CEST, 600g
  • Nauja
CEST Pharma

Gluca CEST, 600g

Kaina 12,00 €
Turimas kiekis: 6 sandėlyje

Gliukozė yra greitai pasisavinami angliavandeniai, užtikrinantys greitą atsigavimą po varžybų, o vitaminas C, stiprus antioksidantas, pašalina nuovargį ir palaiko audinių regeneraciją.

 

Turimas kiekis: 2 sandėlyje

Flugfit Flughopper tabletės vitaminų, amino rūgščių, angliavandenių šaltinis. Šios tabletės yra pamėgtos tarp sportinių balandžių augintojų, dėl jų teikiamos ištvermės ir energijos balandžiams, kurią balandžiai įgauna per dvi valandas po tabletės sudavimo balandžiui. 

Šis produktas turi ilgalaikį efektą. 

Prekė įtraukta į palyginimą