Filtruoti pagal

Gamintojas

Gamintojas

Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Turimas kiekis: 13 sandėlyje

Deguonis yra būtinas gyvybei ir geriems sportiniams rezultatams. Mokslininkai teigia, kad per kiekvieną mūsų organizmo ląstelę kasdien pereina milijonai deguonies molekulių, tokiu būtų maisto produktai yra paverčiami energija.

Skrydžio metu balandžiai degina gliukozę ir riebalų rūgštis raumenyse. Šio proceso metu taip pat gaminasi organizmui žalingas CO2, kuris naikina raumenų ląsteles. Paukščiai grįžta išsekę, lengvi, praradę savo raumenų masę. Tai vadinama oksidaciniu stresu.

Norint išvengti oksidacinio streso reikia balandžius ruošti pašaru, kuriame yra gausu antocianinų.

Pridedamas papildomas paveikslėlis su juodojų kukurūzų antocianinų kiekiu lyginant su kitais kukurūzais. Kaip matyti paveikslėlyje antocianinų kiekiu juodieji kukurūzai lenkiu tradicinius kukurūzus apie 1000 kartų !

Kampol

Sėmenys, 25kg

Kaina 28,00 €
Turimas kiekis: 4 sandėlyje

Linų sėmenų sėklose dominuoja riebaluose tirpus vitaminas E. Šis vitaminas didina imuninės sistemos atsparumą. Taip pat linų sėmenų sėklose labai aukšta polinesočiųjų riebalų rūgščių (kurie dar vadinami geraisiais ir sveikaisiais riebalais) koncentracija. Rekomenduojama į Jūsų daromus racionus įtraukti 2-3% sėmenų sėklų.

Jūsų patogumui prekiaujame tiek 25kg, tiek 10 kg pakuotėmis.

Kampol

Dygminai, 25kg

Kaina 24,00 €
Turimas kiekis: 8 sandėlyje

Dygminuose priklausomai nuo rūšies ir auginimo sąlygų, randama iki 30 riebiųjų rūgščių, kalcio, fosforo, geležies, B grupės vitaminų, vitamino K ir E. Ypač gausu linolo rūgšties (Omega-6) ir oleino rūgšties (Omega-9). Pašaruose dėl savo savybių naudojamas paukščių paruošimui varžyboms ir atsistatymui po jų. Kaip pavyzdys mišinys iš Kampol DS+, kuriame dygminų yra net 17%.

Turimas kiekis: 10 sandėlyje

Pagrindinės veikliosios erškėtrožių medžiagos yra junginių grupė, vadinama silimarinu, ir tai visų rūšių flavonoidai – natūralios medžiagos, randamos daržovėse, grūduose, vaisiuose ir netgi augalų žievėse, stiebuose ir sėklose. Gerai žinoma, kad jie turi daug naudos sveikatai ir gebėjimą kovoti su ligomis.

Silimarinas apima medžiagas, žinomas kaip flavonolignanus, kurie yra flavonoidų grupė, pripažinta dėl gebėjimo apsaugoti kepenis nuo toksinų ir ligų.

Prekė įtraukta į palyginimą