Subkategorijos

Aktyvūs filtrai

Turimas kiekis: 1 sandėlyje

Kaip bebūtų gaila, bet mes rankomis pernešame ligas savo balandžiams taip pat. Neturėtų būti gėda paprašyti savo kolegos balandininko nusidezinfekuoti rankas, prieš pradedant liesti balandžius Jūsų balandinėje.

Šis dezinfekantas pasižymi ypač dideliu veikimo spektru prieš bakterijas, grybus, mieles. Be alkoholio ir bekvapė priemonė.

Rohnfried

Aparasit 750ml.

Kaina 11,00 €
Turimas kiekis: 4 sandėlyje

Aparasit - kovai prieš parazitus tiek balandžių plunksnose, tiek pačioje balandinėje. Šis preparatas sunaikins erkes, utėles, blusas ir kitus insekticidus. 

Purkšdami balandžius stenkitės, kad preparatas nepatektų į balandžio akis ir galvos zoną. Nenaudokite jauniems balandžiams, kurie pilnai nesuformavo plunksnų. Taip pat nenaudokite šio purškiklio arti geriamo vandens girdyklų, lesyklų. Rekomenduotina nepurkšti ant kiaušinių taip pat. 

Purškiant balandinę svarbu dezinfekuoti lizdus, pertvaras, laktas.

Jeigu užsikrėtimas yra aukštas, pakartokite procedūra po trijų dienų dar kartą.

Šis produktas turi greitą efektą. 

Rohnfried

Fed-Pick 400ml.

Kaina 10,49 €
Turimas kiekis: 1 sandėlyje

Šis purškiamas produktas naudojamas transportuojant paukščius ar kitomis sąlygomis, kai paukščiai suburiami į vieną vietą. Esant paukščiams sangrūdoje, paukščiai vieni kitiems kerta į kaklo, galvos zoną. Fed-Pick turi atstumiantį kvapą, kurio dėka paukščiai nebus skriaudžiami kitų paukščių. 

Preparatas veiksmingas ir išlaiko kvapą keturias savaites. Negalima purkšti ant kiaušinių, lizdų.

Galima naudoti ir kitiems gyvūnams: kiaulėms, šunims ir t.t.. Negalima naudoti fazanams, viščiukams, papūgoms, kanarėlių šeimos paukšteliams.

Prekė įtraukta į palyginimą